Wyjazd nad morze

Mali podróżnicy w drodze. Jak poradzić sobie z dziećmi w podróży? Jak zapewnić im maksimum zabawy i dobre przeżycia? Jak dbać o ich bezpieczeństwo?
sędika

Wyjazd nad morze

Post autor: sędika »

Jak spędzacie wakacje z dziećmi? Ja mam dwójkę, sześciolatkę i dwulatka, więc wiadomo, że oczy trzeba mieć dookoła głowy. Wybieramy się w tym roku do Krynicy Morskiej, znalazłam bardzo fajne noclegi nad morzem w dobrej cenie i blisko plaży :) Myślę, że będą to udane wakacje.
Awatar użytkownika
Kuksaniec0
Posty: 128
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:42
Lokalizacja: Wakacje
Kontakt:

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: Kuksaniec0 »

Bardzo wygodnie i sprawnie można także zamawiać dla siebie czy bliskich plecaki vintage. Widziałam takie i dla mnie jest to idealny dodatek do kreacji. Plecaki w różnych kolorach mogą być nawet dużo wygodniejsze niż torba, więc właśnie na takie opłaca się spojrzeć. Spodobają się na pewno każdemu.
Wakacje z Przewodnikiem
aniuś

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: aniuś »

Nie mogę doczekać się wyjazdu z rodziną nad morze , dla mojego dziecka zamówiłam przez internet okulary przeciwsłoneczne Solano Ss 50048 A z tego sklepu tutaj https://eyewear24.net/product-pol-14728 ... 048-A.html .W tych okularach można wstawić szkła przeciwsłoneczne z korekcją. Cechą wyróżniającą ten model jest niebieski kolor soczewek.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 208
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: manka001 »

Urlop przed nami i postanowiliśmy z rodziną wybrać się samochodem do Chorwacji. Zmieniłam firmę w tym roku i dostałam auto służbowe, ale szef korzysta z truckonline. Czy jest tutaj ktoś, kto również korzysta z auta służbowego z monitoringiem gps w trakcie urlopu? Jak firma Was z tego rozlicza?
Ałga123

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: Ałga123 »

manka001 pisze: ↑20 sie 2021, 16:11 Urlop przed nami i postanowiliśmy z rodziną wybrać się samochodem do Chorwacji. Zmieniłam firmę w tym roku i dostałam auto służbowe, ale szef korzysta z truckonline. Czy jest tutaj ktoś, kto również korzysta z auta służbowego z monitoringiem gps w trakcie urlopu? Jak firma Was z tego rozlicza?
Hej, też mam auto służbowe z Monitoring GPS i wykorzystuję do celów prywatnych. Wiadomo - mam powiedziane, że podczas weekendu i urlopu tankuję za swoje, ale tak poza tym żadnej ingerencji co robię z autem "po godzinach" :) Jeśli masz spoko szefa to nie powinno być problemu :) Zawsze warto dopytać jak coś niejasne, ale jak masz podane, że możesz użytkować prywatnie to śmigaj :)
kaśko908

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: kaśko908 »

Witam,zalezy mi na tym,by znalezc odpowiedni apartament na wypoczynek wakacyjny. Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://nadmorski.pl/ Czy uwazacie,ze warto inwestować w tego typu rzeczy? Z chęcią zapoznam sie z waszym stosunkiem do wakacji, dla mnie to wazne.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: kasiakowa06 »

sędika pisze: ↑07 cze 2021, 18:53 Jak spędzacie wakacje z dziećmi? Ja mam dwójkę, sześciolatkę i dwulatka, więc wiadomo, że oczy trzeba mieć dookoła głowy. Wybieramy się w tym roku do Krynicy Morskiej, znalazłam bardzo fajne krynicamorska.org/galeria/ noclegi nad morzem w dobrej cenie i blisko plaży :) Myślę, że będą to udane wakacje.
Super noclegi nad morzem maja także w tej willi, polecam: http://willaataman.com/
omuśka890

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: omuśka890 »

Witam, co mozecie powiedziec na temat laserowych korekcji wzroku przed latem i wakacjami? Chętnie poznam wasze opinie, bardzo zalezy mi na tym,by pozbyc sie uciazliwej dla mnie wady. Przeszkadza mi od lat i nie lubie nosic okularow. Czy przy astygmatyzmie mozna usunac te wade? https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie Co sądzicie?
Bonić

Re: Wyjazd nad morze

Post autor: Bonić »

Wakacje nad morzem, czy ogólnie wakacje w Europie można spędzić w bardzo różnych warunkach. Jestem zdania, że obecnie są miejsca, nie tylko w naszej części Europy, ale i bardziej na południu, gdzie można stosunkowo niedrogo wyjechać na na prawdę fajne wczasy w dobrej cenie, która będzie w pełni adekwatna do proponowanych standardów. Polecam przede wszystkim kierunki, które jeszcze nie są do końca odkryte. Albania, Słowenia czy Portugalia to tylko niektóre miejsca, jakie można cały czas w bardzo fajnym stylu odkrywać.
ODPOWIEDZ