Leki online

Ogólne pogaduchy o podróżach. Luźny wątek na historie, anegdoty, pytania i plotki związane z podróżowaniem.
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Leki online

Post autor: Adam76 »

Moim zdaniem, powinniście rozważyć skorzystanie z możliwości, jakie dzisiaj dają zakupy internetowe. Na przykładzie takich aptek jak https://www.apteka-leki.pl/ idealnie widać, jaką może przynieść to Wam wygodę. Warto mieć to na uwadze, szczególnie w kontekście cyklicznych zakupów.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 43
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:09

Re: Leki online

Post autor: foxi »

W zasadzie muszę powiedzieć ,że nie mam problemów z tym by kupować leki w internecie... choć częściej jednak kupuję je w tradycyjnych aptekach. Ostatnio wyjeżdżaliśmy na wakacje do Chorwacji i kompletowałam apteczkę podróżną. Apteka internetowa octenisept - tam właśnie kupuję bardzo dobry środek w sprayu - właśnie octenisept. Na wyjazdy wakacyjne zawsze zabieramy go ze sobą. pzdr
Awatar użytkownika
Zaheed
Posty: 4
Rejestracja: 23 sty 2020, 22:40

Re: Leki online

Post autor: Zaheed »

Ja tam kupuję lekarstwa stacjonarnie, na szczęście rzadko choruję
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 63
Rejestracja: 23 maja 2019, 20:18

Re: Leki online

Post autor: kasiunia »

Wiele rzeczy już kupowałam w internecie, niektóre leki także i nigdy się nie zawiodłam.Było wszystko w porządku. Okres wakacyjny to częste urazy i zdarzające się oparzenia skóry, posiadanie więc w wakacyjnej apteczce środka na oparzenia skóry wydaje się być rozsądnym posunięciem.Nigdy bowiem nie wiemy co sie nam przytrafi.
ODPOWIEDZ