meteor-turystyka.pl - opinie

Ogólne pogaduchy o podróżach. Luźny wątek na historie, anegdoty, pytania i plotki związane z podróżowaniem.
Awatar użytkownika
Wiki723
Posty: 19
Rejestracja: 14 sty 2019, 10:09

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: Wiki723 »

Cześć, ja korzystałam z meteora, wszystko super, mają ciekawe oferty w dobrych cenach, polecam ;-)
Awatar użytkownika
Jabłoneczka
Posty: 37
Rejestracja: 24 sty 2019, 8:39

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: Jabłoneczka »

Oo, ja też właśnie wysłałam zapytanie o nocleg przez https://meteor-turystyka.pl, szybko i sprawnie dogadałam się z panią z pensjonatu i jesienią wyjeżdżam na urlop! ;-)
Awatar użytkownika
MamaPodrozna
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2019, 15:38

meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: MamaPodrozna »

Cześć! Planując wyjazd na urlop, gdzie szukacie noclegów? Korzystaliście kiedyś z platformy meteor-turystyka.pl? To moje nowe odkrycie, chciałabym poznać Wasze opinie. Widziałam, ze mają sporą bazę hoteli i pensjonatów.
Awatar użytkownika
Skoraka
Posty: 25
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:17

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: Skoraka »

Ja również korzystałam z ofert na meteor-turystyka.pl, nie miałam najmniejszych problemów, jak szukacie ciekawego miejsca na wyjazd to jak najbardziej polecam!
Awatar użytkownika
Wiwani
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:53

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: Wiwani »

No to mi też nie pozostaje nic innego jak napisać pozytywną opinie o meteor-turystyka.pl. Dla mnie meteor jest bardziej przejrzysty niż zapchany booking.
Awatar użytkownika
karina83
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:43

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: karina83 »

Szukałam opinii na temat meteor-turystyka.pl i trafiłam na same pozytywy. Skorzystałam z ich usług, bo mieli ciekawe oferty, a ja miałam nieco ograniczony budżet. Jednak nie zawiodłam się i miałam przygodę życia.
Awatar użytkownika
monika99
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:44

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: monika99 »

Skorzystałam z platformy meteor-turystyka.pl, gdy planowałam urlop w maju. Mam pozytywną opinię na ich temat, bo mają szeroką ofertę hoteli i ceny są przystępne. Polecam, na pewnie się nie rozczarujecie.
Awatar użytkownika
basia802
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 19:37

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: basia802 »

Gdy chciałam zarezerwować pobyt w hotelu na urlop z chłopakiem, przez przypadek trafiłam na meteor-turystyka.pl. Czytałam same dobre opinie, więc postanowiłam zaryzykować. Za chwilę przyszedł mail z potwierdzeniem rezerwacji i wszystko już mam załatwione. Wymarzone wakacje ogarnęłam w pięć minut i już nie mogę się doczekać wyjazdu.
Awatar użytkownika
jola555
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:31

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: jola555 »

Chętnie korzystam z platformy meteor-turystyka.pl, bo rezerwacja wakacji przebiega sprawnie. Wystarczy pięć minut, aby zarezerwować wymarzony urlop we wspaniałym miejscu. Dlatego absolutnie nie dziwią same pozytywne opinie.
Awatar użytkownika
anka92
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:53

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: anka92 »

Na platformę meteor-turystyka.pl trafiła, szukając opinii w internecie na temat platform turystycznych. Skorzystałam z ich usług, bo mieli bogatą ofertę i konkurencyjne ceny. Wszystko przebiegło sprawnie. Na wakacjach wypoczęłam i zrelaksowałam się.
Awatar użytkownika
stefka49
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 19:56

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: stefka49 »

Na platformę meteor-turystyka.pl trafiłam przypadkowo i bardzo się cieszę, że ich znalazłam. Wakacje zarezerwowałam błyskawicznie i za niewygórowaną cenę. Kontakt z nimi jest bardzo dobry. Mam bardzo dobrą opinię na temat platformy i polecam wszystkim podróżującym.
Awatar użytkownika
kinia401
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:55

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: kinia401 »

W tym roku szukałam wakacji na platformie meteor-turystyka.pl, bo czytałam wiele dobrych opinii w ich temacie. Polecam, bo współprca przebiegła bez zarzutów, a ja cieszyłam się udanym wypoczynkiem.
Awatar użytkownika
felka652
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 20:00

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: felka652 »

Koleżanka zarezerwowała sobie wakacje przez platformę meteor-turystyka.pl i miała pozytywną opinię na jej temat. Skorzystałam z niej w tym roku i też jestem bardzo zadowolona. Rezerwacja przebiega szybko i bezproblemowo.
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 139
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:19

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: Marysia »

Ja rezerwuje sobie wycieczki tylko za posrednictwem coral travel -dawniej wezyr holidays https://www.coraltravel.pl . Oni maja ciekawe wycieczki - wyjezdzalismy z nimi juz trzy razy czy to do Hiszpanii czy na Dominikanę - i zawsze bylo wszystko super zorganizowane. Spokojny przelot, dobry hotel i pyszne jedzenie. :)
Awatar użytkownika
wera109
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2019, 19:42

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: wera109 »

Po raz pierwszy skorzystałam z platformy meteor-turystyka.pl w tym roku, gdy planowałam wakacje. Rezerwacja przebiegła bardzo sprawnie, nie jest to skomplikowany efekt. Mam przynajmniej pewność, że po przyjeździe do hotelu będę miała pewne miejsce i nie będę się denerwowała, że nie mam, gdzie nocować. Już nie mogę się doczekać mojego urlopu.

rejestracje polskie
Awatar użytkownika
iwona208
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2019, 19:13

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: iwona208 »

W tym roku, planując urlop po raz pierwszy skorzystałam z platformy meteor-turystyka.pl i jestem zadowolona. Rezerwacja hotelu przebiegła sprawnie, a sam proces trwał dosłownie kilka minut. Już nie mogę się doczekać urlopu i wypoczynku. Mogę mieć tylko dobrą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
ula534
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2019, 19:57

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: ula534 »

Polecam meteor-turystyka.pl i mam dobrą opinię. Mają bardzo dobrą i rozbudowaną ofertę. Kontakt przebiega sprawnie i bezproblemowo, myślę, ze każdy znajdzie sobie coś odpowiedniego.
Awatar użytkownika
kaja991
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2019, 18:27

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: kaja991 »

Po raz pierwszy skorzystałam z platformy meteor-turystyka.pl w tym roku, gdy planowałam wakacje. Rezerwacja przebiegła bardzo sprawnie i bez problemu. Szybko dostałam potwierdzenie rezerwacji i czekam teraz na urlop. W mojej opinii to bardzo dobra platforma.
Awatar użytkownika
klara449
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:49

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: klara449 »

Znam platformę meteor-turystyka.pl i mogę wyrazić pozytywną opinię. Rezerwacja wakacji przebiegła bez zarzutu i bardzo szybko. Nie było problemów z przelewem czy rezerwacją hotelu. Polecam tę platformę.
Awatar użytkownika
pola647
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 19:56

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: pola647 »

Dwa razy rezerwowałam już pobyty w hotelach na meteor-turystyka.pl i za każdym razem nie było żadnego problemu. Mam taką opinię, że rezerwacja przebiega bardzo szybko, a po kilku minutach już wszystko jest załatwione. Wystarczy tylko czekać na wymarzone wakacje.
Awatar użytkownika
roksana811
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:52

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: roksana811 »

Mój brat niedawno rezerwował pobyt w hotelu na meteor-turystyka.pl i miał dobrą opinię na ich temat. Myślę, że warto z niej skorzystać, bo rezerwacja przebiega bardzo szybko. Jest to ważne szczególnie, gdy się zamawia pobyt dopiero kilka dni wcześniej.
Awatar użytkownika
mirka729
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 20:09

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: mirka729 »

Rezerwowałam wakacje już kilka razy na meteor-turystyka.pl, bo bardzo często podróżuję. Korzystam z tej platformy, bo rezerwacja przebiega sprawnie, a dla mnie to jest najważniejsze. To jest moja opinia, ale warto ich sprawdzić.
Awatar użytkownika
paula999
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2019, 19:58

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: paula999 »

Nadszedł czas wypoczynków, więc myślę, że moja opinia może być przydatna. A mam pozytywne doświadczenia z meteor-turystyka.pl. Rezerwacja hotelu była bardzo sprawna szybka. Mail z potwierdzeniem przyszedł natychmiast i zostało mi tylko czekać na urlop.
Awatar użytkownika
sabina455
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:01

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: sabina455 »

W okresie wakacyjnym każdy chce rezerwować sobie wakacje czy urlop. Ja polecam meteor-turystyka.pl, bo na tej platformie sama rezerwowałam pobyt w hotelu i mam dobrą opinię. Rezerwacja przebiegła bez problemów i bardzo szybko przyszedł mail z potwierdzeniem.
Awatar użytkownika
malinka81
Posty: 73
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:29

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: malinka81 »

A powiedźcie mi jak najczęściej podróżujecie? Własnymi samochodami, autobusami, pociągami czy może samolotem? Je powoli przerzucam się na wycieczki samolotami, jednak w porównaniu do autobusów to znacznie krócej się można przetransportować do innego kraju i jak dla mnie wygodniej. Lotnisko Szczecin Goleniów mam całkiem blisko, tu też mogę liczyć na spory wybór lotów:) Przy poszukiwaniach ofert na bilety lotnicze może wam pomóc portal Esky. Warto znać takie miejsca planując swoje wakacje, czy też krótkie urlopy.
Awatar użytkownika
teofilia
Posty: 75
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:10

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: teofilia »

Coś już widziałam tą stronę ale nie korzystałam. Ja jak wyjeżdzam to tylko w góry. W październiku mam zaplanowany wyjazd i na pewno będę szukac noclego na tej stronie co zawsze https://www.apart-center.pl/ . Zawsze z mężem wybieramy tutaj apartament rodzinny, blisko ciekawych atrakcji itd. By nie było za daleko też do miasta.
Awatar użytkownika
nelia
Posty: 131
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: nelia »

Jest wiele biur podróży organizujących wyjazdy wakacyjne. Tu https://travelandaction.pl jedno z takich biur. Ich ofert jest wyjątkowa, bo organizują wyjazdy dla klientów wymagających. Wyjazdy do ekskluzywnych hoteli na całym świecie, często połączone z dodatkowymi atrakcjami jak np. gra w golfa. Warto rzucić okiem.
Awatar użytkownika
Adam76
Posty: 127
Rejestracja: 23 paź 2019, 20:29

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: Adam76 »

Super opcja. W końcu dzisiaj jesteście w stanie zorganizować tego typu kwestie na wiele różnych sposobów. Ja mogę Wam na pewno podpowiedzieć, że ciekawe noclegi znajdziecie w Sun&Snow. Tam będziecie w stanie zdrowo wypocząć i totalnie odciąć się od problemów.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 60
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:45

Re: meteor-turystyka.pl - opinie

Post autor: Zdzisiek78 »

Szukając noclegu na wakacje sprawdzaliście, może ogłoszenia na portalach internetowych? Mi udało się właśnie tam znaleźć świetną ofertę: https://www.blueapart.pl/apartament/67/ ... Plazy--A24 rewelacyjny ośrodek nad morzem, a ceny przystępne. Warto również zamówić dla naszej wybranki powitalny pakiet romantyczny. Wczoraj wróciliśmy z weekendowego pobytu w ramach rocznicy. Na pewno jeszcze tam wrócimy.
ODPOWIEDZ