wypadek na chodniku

Polecamy sprawdzone trasy wycieczek, miejsca, których nie można pominąć. Dzielimy się wskazówkami i radami.
Awatar użytkownika
Liwia68
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2021, 20:02

wypadek na chodniku

Post autor: Liwia68 »

Miałam niedawno wypadek na chodniku i dzięki kancelarii AE uzyskałam za ten wypadek fajne odszkodowanie. W ogóle nie spodziewałam się że to możliwe i bardzo miło się zaskoczyłam. Walczcie w takich sprawach. Warto.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: wypadek na chodniku

Post autor: kasiakowa06 »

Liwia68 pisze: ↑29 sie 2021, 16:44 Miałam niedawno kancelariaae.pl/wypadek-na-chodniku wypadek na chodniku i dzięki kancelarii AE uzyskałam za ten wypadek fajne odszkodowanie. W ogóle nie spodziewałam się że to możliwe i bardzo miło się zaskoczyłam. Walczcie w takich sprawach. Warto.
Dlatego tak ważne jest, by chodniki były budowane z solidnych materiałów, takich jakie można kupić w https://www.dom-pl.com/

Obrazek
Charlotte

Re: wypadek na chodniku

Post autor: Charlotte »

Jeszcze mi się nigdy coś takiego nie zdarzyło. Przyznam, że stłuczki to już poznałam, na szczęście wyszłam z tego cała i zdrowa, choc nie wykluczone, że właśnie przez stłuczkę mam dziś chory kręgosłup. Wiecie jak zająć się likwidacją szkód komunikacyjnych? Ja już wiem, bo przeczytałam ciekawy artykuł https://superpolisa.pl/likwidacja-szkod ... ych-porad/ gdzie znalazłam kilka praktycznych porad.
ODPOWIEDZ