Ochrona domu

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
Lucjana
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2019, 15:17

Ochrona domu

Post autor: Lucjana »

Jak zabezpieczyć dom na czas wyjazdu na urlop? Czy warto korzystać z usług firm ochroniarskich? Na jakiej zasadzie to działa? Szukam dobrego rozwiązania jak chronić dom, gdy my wyjeżdżamy - a wyjeżdżamy często i daleko, więc nie ma opcji proszenia sąsiadów czy rodziców o pomoc.
Awatar użytkownika
Chevy
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 23:30

Re: Ochrona domu

Post autor: Chevy »

Warto mieć jakiś alarm i monitoring

---
mała piwniczka do ogrodu
Awatar użytkownika
Hesia
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2020, 22:35

Re: Ochrona domu

Post autor: Hesia »

Moi rodzice mają system alarmowy i ekipa z ochrony jest przy ich domu dosłownie w pięć minut.
bątłecki

Re: Ochrona domu

Post autor: bątłecki »

Instalację monitoringu do zwiększenia bezpieczeństwa wokół domu zamówiłem razem z montażem w firmie https://audioart.pl/ gdzie znają się na temacie i kompleksowo zajęli się realizacją: od pomiarów przez montaż, po krótkie szkolenie z obsługi. System jest intuicyjny przez co łatwo się z niego korzysta.
Myśl

Re: Ochrona domu

Post autor: Myśl »

Jak dbacie o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny? Zdecydowaliście się na ochronę w domu? Macie założony alarm? Moim zdaniem firma ochroniarska np. Omega security w tej sytuacji jest naprawdę najlepszym rozwiązaniem. Sama z niej korzystam I nie mogę narzekac :)

myjnie chirurgiczne
Kasia36
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2020, 21:19

Re: Ochrona domu

Post autor: Kasia36 »

Ja się zastanawiam nad kamerami na posesji. Myślę, że warto zastosować system bezpieczeństwa nie tylko w firmie, ale też w miejscu, które jest dla mnie najważniejsze. Przeszukałam internet i znalazłam cennik montażu monitoringu od firmy Innex. Mają bardzo bogatą ofertę, a z ich opisów wynika, że znają się na tym co robią.

internet kod plus
Kłodek

Re: Ochrona domu

Post autor: Kłodek »

No właśnie jak sobie radzicie z ochroną domu podczas tych wakacyjnych wyjazdów, bo na pewno nie jest to proste jeśli dużo podróżujecie. My w tym roku w końcu przeprowadziliśmy się do domu ale też szukaliśmy optymalnych rozwiązań w tym zakresie i zdecydowaliśmy się z polecenia na wykorzystanie kamer obrotowych https://orllo.pl/kamera-zewnetrzna-przewodowa-poe5.html ma tryb noncy, 4x zoom optyczny, powiadomienia alarmowe na telefon jak wykryje ruch, czy też z apką gdzie możemy podgladać obraz podczsa nieobecności. Z taką pomocą można jednak udanie wypoczywać :)
ODPOWIEDZ