Dobra restauracja

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Mućka

Dobra restauracja

Post autor: Mućka »

Cześć jeżeli lubisz dobrze zjeść i będziesz w Warszawie to polecam udać się do Restauracji u Wieniawy. Każdy fan polskiej kuchni z pewnością będzie zachwycony tamtejszym menu. Fajny wystrój i miła atmosfera od samego wejścia. Dania przygotowane z należytą starannością i z najlepszych składników.
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 145
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Dobra restauracja

Post autor: sendi »

Pierwsze co przychodzi mi do głowy to https://www.ranchopodbocianem.pl Jeśli chodzi o restauracje to zdecydowanie jest to mój faworyt. Nie dość , ze jedzenie jest tam smaczne, to można liczyć na super obsługę i piękną okolicę. Koniecznie sprawdźcie to miejsce jeśli będziecie w okolicach Warszwawy.
Liść

Re: Dobra restauracja

Post autor: Liść »

Od jakiegoś czasu poszukiwałem jakościowej restauracji na terenie naszej stolicy i udało mi się zweryfikować ofertę restauracji Wieniawa. Muszę przyznać, że posiadają naprawdę jakościowe dania i bardzo dobre menu. Myślę, że każdy amator kuchni polskiej znajdzie tam coś dobrego dla siebie. W moim mniemaniu warto ich sprawdzić.
Syluśka

Re: Dobra restauracja

Post autor: Syluśka »

Dobrych restauracji to akurat można znaleźć wiele. Wszystko zależy od tego jakiego typu jedzenia szukamy w danym miejscu. Bo na przykład ja będąc w Warszawie znalazłam Restaurację Akademia w której to można zjeść pysznych dań kuchni regionalnej. A to niestety w ostatnim czasie coraz rzadsze jest. Także według mnie ta restauracja najlepszą w mieście jest.
drożdżówka1

Re: Dobra restauracja

Post autor: drożdżówka1 »

Wiele różnych akcesoriów i dodatków dla gastronomii możesz zamówić online. Znajdziesz je między innymi w ofercie sklepu internetowego Polmarkus: https://sklep.polmarkus.com.pl/blachy-do-pieczenia . Warto się zapoznać bo takie zakupy online są dużo wygodniejsze niż tradycyjne.

gabel x-3
ODPOWIEDZ