Paznokcie - lakiery hybrydowe

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Awatar użytkownika
kreska
Posty: 23
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:47

Paznokcie - lakiery hybrydowe

Post autor: kreska »

Jak dbacie o swoje paznokcie? Ja stosuję zwykłe lakiery, ale zastanawiam się czy nie zacząć używać hybryd. Lakier ten trzyma się dłuższy czas i jest to po prostu wygodne. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://victoriavynn.com/. Zastanawiam się czy zamawiać takie rzeczy przez internet czy kupować stacjonarnie. A wy jak dbacie o swoje dłonie i paznokcie? Kupujecie lakiery przez internet?
Awatar użytkownika
purte
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2020, 13:46
Kontakt:

Re: Paznokcie - lakiery hybrydowe

Post autor: purte »

Hybrydy spoko. Zamawiam przez internet jak i kupuję stacjonarnie.
Awatar użytkownika
tomaska
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2020, 16:57

Re: Paznokcie - lakiery hybrydowe

Post autor: tomaska »

mi hybrydy bardzo zniszczyły paznokcie i teraz jestem na etapie ich odbudowy.. aktualnie to stosuje tylko odżywkę z Eveline z wapniem i kolagenem. Paznokcie z dnia na dzień stają się mocniejsze :)

Obrazek
Awatar użytkownika
gogola
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2020, 8:24

Re: Paznokcie - lakiery hybrydowe

Post autor: gogola »

żadnych hybryd... u mnie niestety nie zdały egzaminu. Paznokcie po hybrydach miałam w fatalnym stanie. Całe szczęscie trafiłam na taki utwardzacz Bio Power z Eveline. Regularnie go stosuję według zaleceń poducenta i paznokcie już są niemal takie jak przed hybrydami ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Mamyzi
Posty: 62
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:46

Re: Paznokcie - lakiery hybrydowe

Post autor: Mamyzi »

Według mnie jeśli chodzi o paznokcie to przede wszystkim trzeba o nie zadbać na zabiegach takich jak https://www.deuclinic.pl/manicure_i_pedicure/ manicure. Warto jest wykonać go profesjonalnie, co sprawi że będziecie mieć pewność iż wasze paznokcie i dłonie są poddane odpowiedniej pielęgnacji
Awatar użytkownika
tormund90
Posty: 216
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:53

Re: Paznokcie - lakiery hybrydowe

Post autor: tormund90 »

A co sądzicie o manicure? Robicie same w domu, czy chodzicie do kosmetyczek? Myślę, że skórki i piłowanie paznokci można zrobić samemu, jednakże jeśli w grę wchodzi żel lub hybryda, to warto udać się do np. takiego salonu : https://ohmani.pl/manicure/ Pracują tam sami profesjonaliści, więc myślę, że będziecie zadowoleni z jakości wykonania paznokci :)
Awatar użytkownika
Cardi
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2020, 23:37

Re: Paznokcie - lakiery hybrydowe

Post autor: Cardi »

Ja raz próbowałam coś podziałać z tymi lakierami, to skończyło się uszkodzeniem płytki paznokcia na kilku palcach. Podziękuję za samodzielne robienie, szkoda nerwów. Wolę iść do salonu i mieć to zrobione perfekcyjnie, w komforcie i miłej atmosferze. Dlatego, jak jesteście z Krakowa, to polecam Chic Nails manicure kraków, mają lokal na Madalińskiego 7, świetne miejsce pod manicure

kątownik stalowy warszawa
jadźka

Re: Paznokcie - lakiery hybrydowe

Post autor: jadźka »

Jeśli szukacie dobrego sklepu internetowego, w którym zakupicie akcesoria do wykonywania stylizacji paznokci, to koniecznie sprawdźcie ten adres bykatezett.pl. Udało mi się tam znaleźć alter ego gel polish w bardzo dobrej cenie. Polecam zweryfikowanie tego sklepu w wolnej chwili na własną rękę.
ODPOWIEDZ