Problem ze skrzynią biegów

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Adaśka

Problem ze skrzynią biegów

Post autor: Adaśka »

Witam wszystkim. Sprawa wygląda tak, padła mi skrzynia biegów i wiadomo, chciałam oddać auto do naprawy, ale mój mechanik pojechał na urlop i go nie będzie przez dwa tygodnie. Jestem w kropce, bo samochód jest mi potrzebny, a przy takich temperaturach dojazd publicznymi środkami transportu to jakiś czas. Ciągne hybrydę, ale czeka mnie delegacja i chciałam jechać samochodem. Szukałam serwisów w necie i tak trafiłam na serwis ferrari, ale nigdy nie korzystałam z ich usług. Może słyszeliście, a może polecacie kogoś innego? Głównie zależy mi na Śląsku. Help!
maryśka

Re: Problem ze skrzynią biegów

Post autor: maryśka »

Ogólnie ja planuję kupić wycieraczki i nie tak dawno natrafiłam na takie rozwiązanie jak Oferta wycieraczek do szyb samochodowych - OXIMO . Faktycznie są one bardzo solidnie wykonane i przede wszystkim też można je kupić w niewygórowanej cenie
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:08

Re: Problem ze skrzynią biegów

Post autor: kropka »

Kupić części to nie problem. A kto je Wam zamontuje? Słyszałam pozytywne opinie o takiej opcji jak serwis samochodowy Wysogotowo: http://autokorbas.pl/ . Znacie to miejsce? Jestem ciekawa Waszych opinii o tym warsztacie samochodowym.
ODPOWIEDZ