transporthiszpania.com - opinie

Polecamy dobre hotele, miejsca od odwiedzenia, sposoby na organizację wycieczki, jak znaleźć porządny sprzęt.
Awatar użytkownika
Milan1961
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2020, 16:22

transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Milan1961 »

Witajcie! Czy ktoś z Was korzystał w z usług transporthiszpania.com? Jakie są Wasze doświadczenia? Polecacie tego przewoźnika? http://www.transporthiszpania.com/
Awatar użytkownika
Dionizy1960
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 14:12

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Dionizy1960 »

Często jeżdżę busami transporthiszpania.com służbowo do Madrytu. Świetne warunki podróży, bardzo komfortowo i szybko.
Awatar użytkownika
Alberta1979
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 3:16

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Alberta1979 »

Chciałam nadać paczkę do rodziny we Francji o dosyć niestandardowych wymiarach i na szczęście znajomy polecił mi, żeby zadzwonić do nich. Dzięki nim nie straciłam fortuny i paczka dotarła na czas.
Awatar użytkownika
Skalosz74
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 2:57

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Skalosz74 »

Regularność przejazdów to niewątpliwy atut tej firmy. Śmiało polecam!

adres mac nokia 500
Raśka

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Raśka »

Polecam przewozy do Francji właśnie z nimi. Wygodne, komfortowe i nowoczesne busy, przemili Panowie kierowcy. Podróż mija szybko i co ważne, bardzo bezpiecznie.

zabawkowe pistolety na kulki
Wróżka

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Wróżka »

Polecam z oferty tej firmy: Przewozy do Hiszpanii - zawsze mnie przerażała taka droga. Ale okazuje się że z dobrym przewoźnikiem nie jest wcale tak źle. Czyste busy, uprzejmi kierowcy i co mnie bardzo ucieszyło: prowadzą bezpiecznie. Polecam.

plush jak wyłączyć pakiet
Sońka

Re: transporthiszpania.com - opinie

Post autor: Sońka »

Paczka do Hiszpanii wysłana pocztą idzie bardzo długo. I nie zawsze jest bezpiecznie. Ale wysłana przez tę firmę jedzie szybko i na pewno dociera do odbiorcy na czas. Ceny bardzo w porządku. Polecam.
ODPOWIEDZ