Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy benzynowych

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Skoraka
Posty: 25
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:17

Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy benzynowych

Post autor: Skoraka »

Serdecznie polecam firmę TurboSpec. Zajmuje się ona naprawą i regeneracją wtryskiwaczy benzynowych i wtryskiwaczy LPG różnych firm. Jeśli liczysz na profesjonalną naprawę to koniecznie sprawdź ofertę tej firmy.

skanowanie hp program
Awatar użytkownika
Natalia
Posty: 25
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:01

Re: Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy benzynowych

Post autor: Natalia »

Myślę, że każdą poważniejszą naprawę warto skonsultować z uczciwym mechanikiem , ponieważ nie zawsze opłaca się reperować auto albo regenerować daną część zamiast wymienić ją na nową. Ja w razie konieczności zawsze udaję się do serwisu Dyszkiewicz: http://dacia.dyszkiewicz.pl/mechaniczny.html , bo mogę liczyć na rzetelną poradę i sprawną naprawę. Jeśli potrzeba części sprowadzają je dla mnie natychmiast, zawsze oryginalne-nowe lub regenerowane. Myślę, że nie ma problemu, z którym by sobie nie poradzili, niemniej jednak jeżeli serwis przewyższa cenę samochodu (a tak w przypadku starszych aut bywa) wiem dobrze, że szczere i o tym powiedzą.
Awatar użytkownika
uczek
Posty: 17
Rejestracja: 17 maja 2020, 14:10

Re: Naprawa i regeneracja wtryskiwaczy benzynowych

Post autor: uczek »

Zgadzam się, tylko o dobrego mechanika czasem ciężko. Wiem jak wymagająca dla kilku mechaników była naprawa ferrari. Na prawdę, nie sądziłem, że tyle osób nie potrafi naprawić usterki w samochodzie tej klasy. Byłem w błędzie, przetestowałam kilka warsztatów, którzy sobie nie radzili. Na całe szczęście mój znajomy dał mi namiary na sprawdzony serwis, który mogę polecić. Z ich usług korzystam kolejny rok, nie mam zastrzeżeń.
ODPOWIEDZ