Portal dla pracodawcy

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
ulinka
Posty: 149
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:37

Portal dla pracodawcy

Post autor: ulinka »

Jeśli szukasz pracowników bo obecni nie spełniają twoich oczekiwań to stwórz ogłoszenie na portalu https://employers.talink.me/homepage Ja osobiście jako właścicielka sprawdziłam możliwości tego portalu tworząc profil firmowy który pozwala na pozyskiwanie użytkowników. Mogłam publikować bezpłatnie ogłoszenia oraz pozyskiwać użytkowników z sieci społecznościowych (baza Talink.me, LinkedIn, GoogleDocs oraz Xing). Jako pracodawcy portal dał mi masę opcji ustawień które ułatwiają proces rekrutacji. Sami sprawdźcie jak to działa.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Portal dla pracodawcy

Post autor: Ada »

Jeśli jesteście pracodawcami i zatrudniacie w Waszych firmach pracowników, to na pewno zainteresuje Was też temat dotyczący prowadzenia dokumentacji pracowniczej. Na stronie http://akta-osobowe.pl/ możecie sobie zobaczyć, jak powinny wyglądać akta osobowe, a także na ile części, zgodnie z najnowszymi przepisami, powinny być one podzielone :) Polecam ;)
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 257
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: Portal dla pracodawcy

Post autor: dextermorgan »

Jeżeli poszukujecie portalu, na którym będą zawarte ciekawe informacje z zakresu prawa oraz finansów, to serdecznie polecam wam tę stronę :https://www.poradyodo.pl/administracja- ... -9226.html Dowiedziałam się stamtąd wiele ciekawych informacji, bez których nie rozwiązałabym problemów w swojej firmie.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 80
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:53

Re: Portal dla pracodawcy

Post autor: pieknyolek »

Jeżeli wasi poprzedni pracownicy zawiedli to może spróbuj zatrudnić pracowników z Filipin? Znajdziesz takich na stronie https://apsprofitpolska.pl/pl/pl/pracownicy-z-filipin/
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 104
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:56

Re: Portal dla pracodawcy

Post autor: vanda »

Nie tylko dla pracodawcy, ale praktycznie każdej osoby świetny będzie portal https://clixs.pl/ . Tam można nadawać za darmo ogłoszenia, jak i je przeglądać. Mamy tutaj pełen wachlarz możliwości i wszystko zależy od nas co chcemy na nim robić. Takie portale ogłoszeniowe są naprawdę świetne pozwalają znaleźć korzystne usługi, oferty pracy, nieruchomości, motoryzacji oraz drobnych rzeczy.

bliznowce co to jest
Awatar użytkownika
linka
Posty: 105
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:24

Re: Portal dla pracodawcy

Post autor: linka »

A tutaj https://fachpraca.pl/dla-firm/ już zaglądaliście? Jeśli chcecie znaleźć pracowników do swojej firmy, to warto właśnie tam dodać ogłoszenie. Taka opcja jest bezpłatna. Poza tym na tej stronie znajdziecie wiele ciekawych informacji i porad. Koniecznie się tam rozejrzyjcie.
Awatar użytkownika
manka001
Posty: 184
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:24

Re: Portal dla pracodawcy

Post autor: manka001 »

Poszukiwania pracowników to często proces żmudny i wyjątkowo trudny. Szczególnie wymagająca jest kwestia pracowników, którzy poszukiwani są na szerszą skalę. Wówczas przydaje się skorzystanie z portalu z ogłoszeniami takimi jak https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do- ... informacje gdzie masz możliwość dodania hurtowej ilości ogłoszeń na wiele miejsc w Polsce. Łącznie dostępnych jest 100 miast. To ogromna szansa na pozyskanie dobrego pracownika.
Kaś

Re: Portal dla pracodawcy

Post autor: Kaś »

Jakiś czas temu namierzyłam świetną stronę, gdzie można zamieścić darmowe ogłoszenia o pracę.
Myślę, że to najlepsze rozwiązanie, zarówno w przypadku oferujących konkretne usługi, jak i tych, którzy szukają specjalistów.
Pokato.pl to jeden z ciekawszych portali z aktualnymi ogłoszeniami, na jaki trafiłam ostatnio w sieci.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Portal dla pracodawcy

Post autor: kasiakowa06 »

dextermorgan pisze: 06 lip 2019, 10:56 Jeżeli poszukujecie portalu, na którym będą zawarte ciekawe informacje z zakresu prawa oraz finansów, to serdecznie polecam wam tę stronę poradyodo.pl/administracja-publiczna/obowiazek-informacyjny-w-przypadku-sporzadzania-mpzp-9226 Dowiedziałam się stamtąd wiele ciekawych informacji, bez których nie rozwiązałabym problemów w swojej firmie.
Bardzo dobrze finanse dla firm są także na stronie PFP, polecam: https://www.pfp.com.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ