Seks

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Seks

Post autor: Bodzio12 »

Czy w Waszej sypialni korzystacie z żeli lub gadżetów erotycznych ?
Awatar użytkownika
Karola123
Posty: 50
Rejestracja: 24 cze 2020, 13:28

Re: Seks

Post autor: Karola123 »

Oczywiście, że tak, ponieważ to wpowadza trochę świeżości do sypialni. Nie ma nic gorszego niż rutyna w związku, przynajmniej według mnie.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Seks

Post autor: Bodzio12 »

Czy możesz polecić jakiś żel ?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Seks

Post autor: Bodzio12 »

Myślę, że to będzie odpowiedni produkt dla mnie, ponieważ czegos takiego szukałem. Kupiłem juz kilka produktów z innej firmy, zdecydowanie niższej półki i efekty był beznadziejne.
Awatar użytkownika
iga
Posty: 32
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:56

Re: Seks

Post autor: iga »

Mówi się, że seks to seks i nie powinno się tu za dużo kombinować. A ja uważam inaczej. Dla mnie to przede wszystkim jest sfera, w której możemy kombinować, zmieniać i tak dalej. Ogólnie mam wrażenie, że za mało osób o tym mówi i na razie takie podejście wydaje się niezdrowym. A nie tak powinno być, po coś wymyślono takie zabawki https://eropteka.pl/kategoria/produkty/akcesoria/bdsm/ prawda?
olka

Re: Seks

Post autor: olka »

Dużo więcej przyjemności i zadowolenia daje seks ze skutecznym zabezpieczeniem. Bynajmniej dla mnie jest różnica odkąd stosuję belarę. To tabletki dwuskładnikowe z małą dawką hormonów, dobrze tolerowane przez organizm. Nie ma tego stresu z tyłu głowy, że coś może pójść nie tak.
anża

Re: Seks

Post autor: anża »

W sumie faktycznie, można mieć różne ulubione pozycje i tak dalej, dlatego nic dziwnego, że wciąż poszukujemy czegoś ciekawego. Ja na przykład mogę powiedzieć, że takie https://secretplace.pl/uprzeze/ zabawki są dla nas i to pomoże nam przede wszystkim przemyśleć nasze własne potrzeby. Ja bym to kupowała, bo mi się to bardzo nawet podoba.
moniś

Re: Seks

Post autor: moniś »

Czy macie dużą wiedzę dotyczącą seksu? Bo jeśli nie, to jak najbardziej możecie sprawdzić sobie stronę StrefaNamietnosci.pl. Znajdziecie na niej informacje, które wielu osobom pomogły w życiu seksualnym. Dla wielu osób to wstydliwy temat, a takie artykuły pomagają.
Awatar użytkownika
mtylda
Posty: 68
Rejestracja: 04 gru 2019, 10:51

Re: Seks

Post autor: mtylda »

Bardzo fajne i konkretne produkty mają na sklepie sensimi, ja jeszcze u nich czytam bloga, bo mają fajne porady i do tego mozna sporo ciekawych rzeczy się dowiedzieć :) Jak ktos chce to niech łapie linka na bloga, fajna sprawa https://sensimi.pl/blog
Awatar użytkownika
osmiornica
Posty: 112
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:04

Re: Seks

Post autor: osmiornica »

a stosujecie w trakcie stosunkow lubrykanty? ja musze przyznac, ze odkad odkrylam zel nawilzajacy feminum juz calkiem pozegnalam te zwykle drogeryjne zele. Feminum jest na bazie wody, jest bezzapachowy i nie pozostawia plam, a nawilzenie przynosi naprawde na dlugo. Dodatkowo ma tez kwas mlekowy w skladzie no i dzieki temu przeciwdziala infekcjom
Awatar użytkownika
klarka
Posty: 45
Rejestracja: 21 gru 2019, 9:00

Re: Seks

Post autor: klarka »

olka pisze: ↑22 wrz 2020, 11:30 Dużo więcej przyjemności i zadowolenia daje seks ze skutecznym zabezpieczeniem. organizm. Nie ma tego stresu z tyłu głowy, że coś może pójść nie tak.
Masz rację, ale nie tylko zabezpieczenie przed ciążą jest ważne bo są jeszcze choroby przenoszone drogą płciową takie jak np hpv. Dlatego kobiety powinny stosować chociażby profilaktyczne żel papilocare.
Iśka

Re: Seks

Post autor: Iśka »

Pamiętajcie, że gdybyście zaliczyły wpadkę to nie jesteście pozostawione same sobie. Dalej można legalnie usunąć ciążę trzeba tylko pojechać w odpowiednie miejsce. Na stronie kliniki Stonava są wszystkie informacje dotyczące legalnej aborcji. Gdzie można, kiedy, w jakich sytuacjach i i ile kosztuje zabieg.
ODPOWIEDZ