Ślub kościelny osoby niewierzącej

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Lila94
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2019, 7:11

Ślub kościelny osoby niewierzącej

Post autor: Lila94 »

To dość skomplikowane... Jestem po rozwodzie, ale braam też ślub kościelny jako osoba niewierząca. Moj obecny narzeczony rowniez chcialby ślub kościelny, no ale nie wiem czy będę mogła... tez jako osoba niewierząca oczywiscie... wiecie może coś o tym?
Awatar użytkownika
dalbor
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2019, 1:56

Re: Ślub kościelny osoby niewierzącej

Post autor: dalbor »

Trudna sprawa, strzelam, na logikę, że nie
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2019, 0:10

Re: Ślub kościelny osoby niewierzącej

Post autor: pankracy »

Skonsultuj to z adwokatem kościelnym - być może będziesz musiała w sądzie kościelnym uzyskać stwierdzenie nieważności małżeństwa.

olight s10r
kaś

Re: Ślub kościelny osoby niewierzącej

Post autor: kaś »

Jest naprawdę wiele ciekawych sposobów na prezent weselny, jednak jak chcesz jednym prezentem zadowolić zarówno Pana jak i Panią młodych, to polecam https://smaczajama.pl/pl/c/Kosze-delikatesowe/24 ten oto kosz delikatesowy z samokołykami plus koniakiem Hennessy to naprawdę świetna konfiguracja.
ślub

Re: Ślub kościelny osoby niewierzącej

Post autor: ślub »

Jasne, że coś takiego jest możliwe. Nazywa się to ślubem jednostronnym i jak najbardziej można zmienić przysięgę małżeńską dla osoby, która nie wierzy, albo jest innego wyznania. Niektórzy goście mogą się w ogóle nie połapać, że coś jest inaczej. A też możecie wynająć sale weselne śląsk i tam zrobić przyjęcie. Kameralne i odmienne, jakie chcecie.
pejsaną

Re: Ślub kościelny osoby niewierzącej

Post autor: pejsaną »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, polecam poczytać artykuł https://victorialublin.pl/restauracja/
Jastrząb25

Re: Ślub kościelny osoby niewierzącej

Post autor: Jastrząb25 »

Szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy takie rozwiązanie istnieje. Chyba żaden ksiądz się na to nie zgodzi.
ODPOWIEDZ