Terapia grupowa w Poradni Salomon

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Irmina
Posty: 4
Rejestracja: 11 kwie 2019, 22:32

Terapia grupowa w Poradni Salomon

Post autor: Irmina »

Witam! Czy ktoś z Was uczestniczył w terapii grupowej w Poradni Salomon? Chciałbym dowiedzieć się więcej na swój temat i myślę o tym, że taka terapia mogłaby być dla mnie przydatna.
Awatar użytkownika
zuzanna_86
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2019, 6:23

Re: Terapia grupowa w Poradni Salomon

Post autor: zuzanna_86 »

Terapia grupowa bardzo pomaga. Szczególnie warto wybrać się na taką w Poradni Salomon – pracują tam bardzo wykwalifikowani terapeuci. 
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 139
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:19

Re: Terapia grupowa w Poradni Salomon

Post autor: Marysia »

Odnośnie poradni to warto wybrać się do profesjonalnego ośrodka. Stres, nerwica i depresja ... to są dosyć częste przypadlosci w dzisiejszych czasach. Z tego tez powodu powinnismy chociaz raz udac sie na rozmowe z odpowiednią osobą. Ja mogę polecić Ci klinikę Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ - to specjaliści w rozwiązywaniu takich problemów jak np. depresja.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 34
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:26

Re: Terapia grupowa w Poradni Salomon

Post autor: duff231 »

Też myślałam o jakiejś terapii. Mam sporo stresu ostatnio. Myślę, że wybiorę się do psychologa. Słyszałam, że w Łodzi pod numerem 42 644 44 44 znajduje się profesjonalna pomoc psychologiczna i psychiatryczna.
Awatar użytkownika
Natalia
Posty: 25
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:01

Re: Terapia grupowa w Poradni Salomon

Post autor: Natalia »

Teraz niestety coraz więcej osób żyje w permanentnym stresie, co gorsza nie każdy ma pieniądze na to by korzystać z terapii.
Malża

Re: Terapia grupowa w Poradni Salomon

Post autor: Malża »

Irmina pisze: ↑05 lis 2019, 14:39 Witam! Czy ktoś z Was uczestniczył w terapii grupowej w Poradni Salomon? Chciałbym dowiedzieć się więcej na swój temat i myślę o tym, że taka terapia mogłaby być dla mnie przydatna.
Ja wolę zdecydowanie terapię indywidualną i tak się stresowałam na początku, do klasycznego psychologa do gabinetu nie chciałam pójść, dopiero jak trafiłam na możliwość kontaktu online w poradni Wetalk, to zdecydowałam się rozpocząć terapię. Cieszę się, że się udało bo terapia bardzo mi pomogła, dobrze że jest opcja takiego kontaktu z psychologami przez internet.
Róża

Re: Terapia grupowa w Poradni Salomon

Post autor: Róża »

Akurat ja nie miałam okazji się tam leczyć. Mogę natomiast na pewno powiedzieć Wam, że dzisiaj wiele osób korzysta ze wsparcia psychologicznego w https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ co zresztą wcale mnie nie dziwi. Jeśli chcecie szybko stanąć na nogi, to zdecydowanie powinniście tam zajrzeć i umówić się na odpowiednią wizytę.
ośmiornicaa

Re: Terapia grupowa w Poradni Salomon

Post autor: ośmiornicaa »

Bardzo ważne jest, aby diagnoza sensoryczna była przeprowadzona przez wykwalifikowanych specjalistów. Polecam skorzystanie z usług Centrum RIM, które oferuje kompleksową diagnozę si oraz wsparcie terapeutyczne dla dzieci i dorosłych
ODPOWIEDZ