ulubione dania dzieci

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
póllka

ulubione dania dzieci

Post autor: póllka »

Jakie jedzenie najbardziej lubią wasze dzieci? U moich to w kółko by mogły być naleśniki, placki, tosty francuskie i gofry, koniecznie z ulubionym extra gładkim dżemem łowicz wersja truskawkowa jest naj naj ulubieńsza
laluńka

Re: ulubione dania dzieci

Post autor: laluńka »

Moje dzieci lubią naprawdę różnorodne jedzenie. Mają swoje ulubione posiłki, jednak jest ich naprawdę sporo. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby jadły zdrowe i pełnowartościowe posiłki. Często sporo z nich zostaje więc szukałam jakichś pojemników do przechowywania, dzięki którym żywność będzie dłużej świeża. Jak się okazało pojemniki próżniowe okazały się strzałem w dziesiątkę. Kupiłam komplet takich pojemników i obecnie zawsze któreś są w użyciu.
ewelinuś

Re: ulubione dania dzieci

Post autor: ewelinuś »

Moje dzieci uwielbiają dania warzywne sporządzone na bazie kaszy jaglanej. Zamawiam ją przez sklep ze zdrową żywnością tutaj https://www.bee.pl/9078-kasza-jaglana .Taka ekologiczna kaszka jaglana otrzymywana jest z oczyszczonych i obłuszczonych ziaren prosa.
ODPOWIEDZ