Wyjątkowa i smaczna kawa

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Wiwani
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:53

Wyjątkowa i smaczna kawa

Post autor: Wiwani »

Hejka! Ogromnie polecam zapoznać się z ofertą na stronie https://upcafe.pl/. Zakupisz tam kawę z renomowanych plantacji o zapachu korzennym, karmelowym, kakao, czekoladowym i wielu innych, Bardzo gorąco polecam każdej osobie!
Awatar użytkownika
osmiornica
Posty: 112
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:04

Re: Wyjątkowa i smaczna kawa

Post autor: osmiornica »

my mamy ekspres do kawy na kapsułki i juz nie musimy sie bawic dodatkowo w szukanie kawy bo kupujemy kapsulki ;D a sa naprawde przerozne smaki i rodzaje do wyboru

spuszczanie wody z kaloryfera
Awatar użytkownika
Lambda
Posty: 46
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:05

Re: Wyjątkowa i smaczna kawa

Post autor: Lambda »

Hej, piszemy tutaj o kawie, ale jest jeden tutaj napój a mianowicie kakao :) nazywany też chyba napojem bogów . Ja bardzo lubię np z decomorreno, gorzkie kakao ;)
Awatar użytkownika
gruca
Posty: 84
Rejestracja: 31 paź 2019, 16:28

Re: Wyjątkowa i smaczna kawa

Post autor: gruca »

Mi jakoś kawa z kapsułek nie podchodzi
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 139
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:19

Re: Wyjątkowa i smaczna kawa

Post autor: Marysia »

Uwielbiam pić kawę ) a odkad mam nowy ekspres to jestem bardzo zadowolona z jakosci parzonej kawy . Zakupilam go w sklepie internetowym , który prowadzi także serwis ekspresów do kawy - oferuje kompleksowe naprawy takich sprzetow. Moja kuzynka kiedys wlasnie oddala im swoj ekspres do kawy i szybko poradzili sobie z usterką, takze w razie czego wiem do kogo sie zwrocic :D
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Wyjątkowa i smaczna kawa

Post autor: Ada »

Ja też bardzo lubię kawę z ekspresu do kawy, ale żeby nie przepłacać, kupiłam sobie taki używany ekspres na stronie https://www.swiatekspresow.pl/uzywane-ekspresy-do-kawy/. Naprawdę nie był drogi, więc było warto ;) Jeśli również chcielibyście kupić sobie taki sprzęt, to polecam się tam rozejrzeć ;)
ODPOWIEDZ