Zdrowy sen

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 34
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:26

Zdrowy sen

Post autor: duff231 »

Hejka. Macie może problemy z chrapaniem? Jest to według mnie bardzo uciążliwe szczególnie gdy spi się z partnerem. Czasami ciężko się wyspac. Wiedzieliście, że są firmy, które pomagają z tym problemem jak np. http://ortodontica.pl/pl/19/1/chrapanie-i-obs/ ? Korzystaliście może z tego rodzaju usług?
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: Zdrowy sen

Post autor: dextermorgan »

Zdrowy sen to coś naprawdę kluczowego w normalnym funkcjonowaniu organizmu. Ostatnio dopadło mnie zapalenie ucha i wiem co to znaczy nieprzespana noc... Pomogli mi laryngolodzy , którzy szybko zajęli się moim uchem i przepisali odpowiednie antybiotyki. Stosunkowo szybko uporałam się z tym zapaleniem, ale swoje przecierpiałam, dlatego jeśli odczujecie jakieś dziwne objawy - to czym prędzej do lekarza!
Awatar użytkownika
kociara
Posty: 48
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:03

Re: Zdrowy sen

Post autor: kociara »

tak, ja chyba chrapię czasem, zwłaszcza gdy jestem przeziębiona i fatalnie sypiam
Awatar użytkownika
klarka
Posty: 45
Rejestracja: 21 gru 2019, 9:00

Re: Zdrowy sen

Post autor: klarka »

Zdarza mi się mieć problemy ze snem ale wtedy sięgam po miralo sen i zasypiam bez problemu, nawet jak mam jakiś stresujący dzień przed sobą
ODPOWIEDZ