Rower dla 5-latka

Gdzie kupić sprzęt do wyprawy wspinaczkowej w góry? Jak wybrać najlepszą deskę do snowboardu? Polecamy sklepy z artykułami sportowymi.
bogdąn_33

Rower dla 5-latka

Post autor: bogdąn_33 »

Witam, chcę wiosną zakupić rower dla syna, który skończy wówczas 5 lat. Młody śmiga obecnie na kołach 14 cali. Śmiga na rowerze - na 2 kółkach od 3 roku życia. Także jazdę ma opanowaną super. No, ale teraz nie wiem, czy kupić koła 16 czy może lepiej 20 ? Niby nie chcę kupować mniejszego, no bo rowery tanie nie są, a nie chciałbym co roku wymieniać. Ale z drugiej strony, nie wiem, czy sobie poradzi na 20. Tzn. sama jazda 20, ale - zakręcanie, hamowanie i zatrzymywanie się. Tutaj nie wiem, czy da radę. Jakieś rady mile widziane. Podzielcie się proszę doświadczeniem.

Bogdan,
inspektor ppoż. Bytom
miśka12

Re: Rower dla 5-latka

Post autor: miśka12 »

bogdąn_33 pisze: ↑08 mar 2021, 16:02 Witam, chcę wiosną zakupić rower dla syna, który skończy wówczas 5 lat. Młody śmiga obecnie na kołach 14 cali. Śmiga na rowerze - na 2 kółkach od 3 roku życia. Także jazdę ma opanowaną super. No, ale teraz nie wiem, czy kupić koła 16 czy może lepiej 20 ? Niby nie chcę kupować mniejszego, no bo rowery tanie nie są, a nie chciałbym co roku wymieniać. Ale z drugiej strony, nie wiem, czy sobie poradzi na 20. Tzn. sama jazda 20, ale - zakręcanie, hamowanie i zatrzymywanie się. Tutaj nie wiem, czy da radę. Jakieś rady mile widziane. Podzielcie się proszę doświadczeniem.

Bogdan,
Lepiej 20 calowe :)
-
Salon kosmetyczny

obowiązkowe procedury iso 9001
ODPOWIEDZ