Romantyczny wyjazd nad morzem

Jeździsz po Polsce? Wiesz, dokąd się wybrać, żeby znaleźć coś godnego zobaczenia? Polecaj, dziel się doświadczeniem, opowiadaj!
Awatar użytkownika
dalbor
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2019, 1:56

Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: dalbor »

Hej! Z okazji walentynek chcę zabrać moją dziewczynę na romantyczny wyjazd nad morze. Myślę o tym, żeby wybrać się do Villi Hoff. Znacie to miejsce? Może macie jakieś zdanie na jego temat? Warto się tam wybrać?
Awatar użytkownika
pankracy
Posty: 7
Rejestracja: 19 lip 2019, 0:10

Re: Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: pankracy »

Według mnie warto! To kameralny hotel spa nad morzem, który jest naprawdę wyjątkowy. Byłam tam rok temu i udało mi się świetnie wypocząć razem z moim partnerem. W środku hotelu jest basen, więc będziecie mogli się zrelaksować. 
Awatar użytkownika
Gregi
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2020, 21:01

Re: Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: Gregi »

bardzo dziękuję za wszystkie rady, zdecydowanie się przydadzą
Żaden wiatr nie jest pomyślny temu, kto nie wie, do którego portu płynie.
Awatar użytkownika
schawrz_stern
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2020, 21:49

Re: Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: schawrz_stern »

Nic mi nie przychodzi do głowy na ten moment.
Posiąść wszelką wiedzę leży w zasięgu możliwości człowieka.
Awatar użytkownika
marca17
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2020, 22:25

Re: Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: marca17 »

Niestety chyba nie mogę Ci pomóc, nic mi nie przychodzi do głowy.
Zgodą wzrastają małe rzeczy, niezgodą największe upadają.
Awatar użytkownika
emisiaa
Posty: 15
Rejestracja: 23 lut 2020, 17:10

Re: Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: emisiaa »

Jak będziecie w Gdyni warto odwiedzić tamtejsze Studio masażu Dewi, rewelacyjne miejsce. Na prawde, byłam w różnych salonach ale tu jest niesamowity klimat , a masaż tantryczny to już w ogóle magia https://studiodewi.pl/

buffalo g
Awatar użytkownika
annushka
Posty: 5
Rejestracja: 24 lut 2020, 6:32

Re: Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: annushka »

Nad morze wyłącznie taksówką! Nie ma co bawić się pks czy pkp, jak ma być romantycznie to tylko taxi zapewni komfort i bezpieczeństwo. Z Serocka nad morze najłatwiej dojechać będzie właśnie taksówką... ja polecam firmę o nazwie Taxi Serock bo są najtańsi.
Zresztą... sprawdź sama. Powinni ci się spodobać.
Awatar użytkownika
nelia
Posty: 131
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:47

Re: Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: nelia »

Niestety, ne każdy ma okazję wyjechać daleko na walentynki, ale na weekendowy wypad można pojechać do hotelu Afrodyta Spa - tutaj więcej o tym miejscu https://www.afrodytaspa.pl/hotel/blog/p ... u-Afrodyta. Jest to idealne miejsce na romantyczny wypoczynek we dwoje. Znajdziemy tam spa i pyszne jedzenie w restauracji. Niedaleko jest też park wodny Suntago, więc można się wyszaleć i odpocząć przy okazji. Mnóstwo basenów i saun. Jest też cała wydzielona strefa dla dorosłych więc faktycznie można się zrelaksować.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 105
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: kozi44 »

My odkąd mamy basen w ogrodzie to się przy nim relaksujemy. Firma Vivapool https://vivapool.pl nam go wykonała. To solidni fachowcy, cieszą się zaufaniem klientów w Polsce i Europie. Dzięki nim w mało kosztowny sposób można urozmaicić czas we własnym ogrodzie. Także u nas tym roku wakacje w domu.
Awatar użytkownika
Iwonka5
Posty: 168
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:30

Re: Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: Iwonka5 »

Ważne, że we dwoje, z dziećmi to już nie jest to samo:P No ale dzieci też trzeba oczywiście zabrać na wakacje. Co do wakacji nad morzem to super opcja. Na pewno przyda się wam tu stronka https://www.baltichome.pl/swinoujscie Jest to wygodna wyszukiwarka noclegów nad polskim morzem, konkretnie to znajdziecie tu apartamenty w Świnoujściu oraz Międzyzdrojach.
Awatar użytkownika
Gringo
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 2:26

Re: Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: Gringo »

Nie wiem czy polskie morze jest takie romantyczne...

---
twoja-sypialnia.pl
Awatar użytkownika
Pisarka
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2018, 11:08

Re: Romantyczny wyjazd nad morzem

Post autor: Pisarka »

Powiem Ci, że zależy od tego, gdzie chcesz się wybrać. My w tym roku wybieramy się do Chorwacji, bo plaże tam są przepiękne i wcale nie jest tak daleko, więc nie będziemy przemęczać dzieci. Swoją drogą, w Polsce też jest wiele ciekawych miejsc, gdzie można pojechać. Wczoraj wróciliśmy z spa kujawsko pomorskie - świetna sprawa, zarówno dla dzieciaków jak i dorosłych. Wybawiliśmy się za wszystkie czasy, a pociechy nie chciały zejść z parku linowego.
Piekne położenie w Borach Tucholskich.
Obrazek
ODPOWIEDZ