Strona 1 z 1

Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

: 03 maja 2021, 11:08
autor: kaśka
Hej, od jakiegoś czasu szukam jakiegoś ciekawego i innowacyjnego pomysłu na udokumentowanie i uwiecznienie postępów prac budowlanych. Te, jak wiadomo są zwykle mocno rozciągnięte w czasie. Z uwagi na brak pomysłu zaczęłam szukać inspiracji. Moim zdaniem świetne rozwiązanie znajduje się tutaj http://build-lapse.com/filmowanie-z-drona-gdansk/ . Takie filmowanie w drona to świetna sprawa bo można pokazać dany obiekt z zupełnie innej perspektywy.

Re: Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

: 30 maja 2021, 22:48
autor: polinaś
Pomysł ciekawy i wart uwagi. Problemem może być tylko wybór odpowiedniego sprzętu, bo nie da się ukryć, że jest wiele różnych ciekawych propozycji na rynku i czasem trudno się na coś zdecydować. Na pewno tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mat ... 24499.html można się na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele różnych opcji do wyboru.

Re: Filmowanie z drona - co o tym myślicie?

: 03 wrz 2021, 12:10
autor: pawełek
Oferujemy Wam https://konopny-sklep.pl/invex-remedies wyjątkowe filmowanie Waszego ślubu i wesela, pełne prawdziwych emocji, niekonwencjonalnych pomysłów oraz nowoczesności. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy zadowolenie oraz niezapomniane wrażenia.