Zakupy i taxi z Modlina

Co kupić, a czego nie warto kupować na lotnisku?
Awatar użytkownika
1umhi
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:01

Zakupy i taxi z Modlina

Post autor: 1umhi »

Jeśli wracacie z zakupami z lotniska (np. ze strefy bezcłowej) i jedziecie z Warszawy do Legionowa to najszybciej jest zamówić taxi. Na rynku jest wiele firm taksówkarskich, ale ja polecam https://taxilegionowo.pl bo obsługuje transfery na lotnisko Modlin i lotnisko Chopina. Taxi Legionowo kursuje przez całą dobę w niedziele i święta, więc nie ma problemów z zamówieniem taksówki i powrotem do domu. Jeśli chodzi o cennik to wychodzi całkiem nieźle. Transfer z lotniska kosztuje około 150zł. Zresztą sprawdźcie sami na ich stronie albo użycie numeru telefonu...
Awatar użytkownika
1umhi
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:01

Re: Zakupy i taxi z Modlina

Post autor: 1umhi »

Obecnie tanie taxi z Warszawy do Legionowa zamówić można zarówno przez telefon, Internet czy aplikację mobilną a postój taxi w Legionowie jest niemal na każdym kroku. Nie ma problemu nie tylko ze sposobem zamawiania taksówek, ale też z wyborem firmy.Przebadaliśmy ponad sto pięćdziesiąt dwie i pół osoby, z których większość uznała, że tą właśnie firmą w Legionowie i okolicach powiatu Legionowskiego podróżowało jej się najtaniej i z pewnością będą do niej wracać.
Awatar użytkownika
Sonny33
Posty: 4
Rejestracja: 18 mar 2020, 22:30

Re: Zakupy i taxi z Modlina

Post autor: Sonny33 »

No to chyba jest droga akcja
Awatar użytkownika
Koral
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2020, 12:31

Re: Zakupy i taxi z Modlina

Post autor: Koral »

Zgadzam się z przedmówcą.
Awatar użytkownika
gryzonka
Posty: 35
Rejestracja: 20 gru 2019, 20:19

Re: Zakupy i taxi z Modlina

Post autor: gryzonka »

W pracy mam umowę z Free Now i jak potrzebuję przejazdów to od nich zamawiam. Mają wygodną aplikację do zamawiania, można to zrobić prosto i wygodnie, łatwiej tak na pewno się przemiesczaćd różnych miejsc w miecie
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 103
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:56

Re: Zakupy i taxi z Modlina

Post autor: vanda »

Aktualnie to lepiej nie pakować się w zakupy stacjonarne. Chyba, że naprawdę koniecznie musimy. Jednak teraz powinniśmy troszkę wystrzegać się tych publicznych miejsc ze względu na koronawirusa. ja nawet stacjonarnie nie kupuję maseczek, tylko planuje przykładowo tutaj www.perfumesco.pl/maseczki-ochronne dokonać zakupu.
Awatar użytkownika
szykulinska
Posty: 35
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:00

Re: Zakupy i taxi z Modlina

Post autor: szykulinska »

Ja czekam aż dolecę na lotnisko w strefie euro bo zwykły sandwich wolę kupić za 7 euro a nie za 40 złotych :lol:
Awatar użytkownika
Mamun
Posty: 17
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:18

Re: Zakupy i taxi z Modlina

Post autor: Mamun »

Na pewno coraz więcej osób stawia na zakupy przez internet, jest to wygodna, praktyczna opcja. Ja tak już coraz więcej rzeczy kupuje. Warto sobie sprawdzić tu ofertę od https://etuistudio.pl/58-etui-na-sony-xperia W tym miejscu znajdziecie świetne etui na telefon, na różne modele.
Awatar użytkownika
Peleton
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2020, 23:02

Re: Zakupy i taxi z Modlina

Post autor: Peleton »

To jakiś problem znaleźć taksówkę w Modlinie? :D
Awatar użytkownika
Kuksaniec0
Posty: 128
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:42
Lokalizacja: Wakacje
Kontakt:

Re: Zakupy i taxi z Modlina

Post autor: Kuksaniec0 »

Jeśli chcecie poczytać artykuły dla młodzieży to zerknijcie tutaj https://katgim.pl/
Wakacje z Przewodnikiem
Onj3nsią

Re: Zakupy i taxi z Modlina

Post autor: Onj3nsią »

1umhi pisze: ↑11 mar 2020, 23:04 Jeśli wracacie z zakupami z lotniska (np. ze strefy bezcłowej) i jedziecie z Warszawy do Legionowa to najszybciej jest zamówić taxi. Na rynku jest wiele firm taksówkarskich, ale ja polecam bo obsługuje transfery na lotnisko Modlin i lotnisko Chopina. Taxi Legionowo kursuje przez całą dobę w niedziele i święta, więc nie ma problemów z zamówieniem taksówki i powrotem do domu. Jeśli chodzi o cennik to wychodzi całkiem nieźle. Transfer z lotniska kosztuje około 150zł. Zresztą sprawdźcie sami na ich stronie albo użycie numeru telefonu...
ciekawe jak wygląda cenowo ich kurs.
-
plecaki szkolne dla chłopców
ODPOWIEDZ