Ochrona przeciwsłoneczna

Masz za sobą wyjazdy do różnych krajów Europy? Chcesz podzielić się doświadczeniem i przygodami? A może dopiero wybierasz się w pierwszą zagraniczną podróż? Zapraszamy.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2023, 12:35

Ochrona przeciwsłoneczna

Post autor: samir »

Jakie produkty mające na celu ochronę przeciwsłoneczną stosujecie na wyjazdach? Przyznaję, że dawno nigdzie nie byłam, a na zagranicznych wakacjach to już w ogóle, dlatego mówiąc kolokwialnie, po prostu wypadłam z obiegu. Obowiązkowo wezmę ze sobą kapelusz, okulary słoneczne, no ale krem w filtrem spf50 powinien być chyba w takiej sytuacji podstawą.
kevinna

Re: Ochrona przeciwsłoneczna

Post autor: kevinna »

Ciekawi mnie to, czy warto sprawdzić sobie niektóre opcje i jak coś, to może w ogóle warto będzie na to wskazać, by się czymś zorientować. Może jednak fajnie będzie dobrać z Wami sklepy z okularami przeciwsłonecznymi dobrej jakości? Żebym nie żałowała zakupu i wiedziała, że naprawdę warto?
ośmiornicaaa

Re: Ochrona przeciwsłoneczna

Post autor: ośmiornicaaa »

Oprawki z nakładkami magnetycznymi to genialne rozwiązanie dla osób, które chcą dbać o swoje oczy. Te okulary ze sklepu EyeShield są nie tylko stylowe, ale także wyposażone w innowacyjne nakładki magnetyczne.
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: Ochrona przeciwsłoneczna

Post autor: dextermorgan »

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę że warto również zainteresować się w wolnej chwili asortymentem na stronie sklepu trendyopticians.pl Z tego co widziałam, to mają tam np. okulary przeciwsłoneczne męskie w całkiem przystępnych cenach, więc myślę, że każdy bez problemu będzie w stanie znaleźć tam coś dla siebie
Awatar użytkownika
tormund90
Posty: 216
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:53

Re: Ochrona przeciwsłoneczna

Post autor: tormund90 »

Osobiście uważam, że jeśli chodzi o oprawki do okularów, to na tej witrynie internetowej https://sledzikujacybern.pl/moda-na-two ... hionistek/ znajdziecie wiele ciekawych informacji dotyczących interesujących oprawek dla dzieci i nie tylko. Jeśli szukacie źródła informacji na ten temat, to warto tam zajrzeć.
Hasia

Re: Ochrona przeciwsłoneczna

Post autor: Hasia »

Tutaj https://e-luxoptyk.pl/pl/c/Prada/87 zerknijcie sobie na okulary od Prady. Okulary przeciwsłoneczne marki Prada łączą w sobie nowoczesny design z praktycznym zastosowaniem. Dzięki zaawansowanej technologii i starannemu wykonaniu zapewniają nie tylko doskonałą ochronę oczu, ale także niepowtarzalny wygląd. Niezależnie od tego, czy preferujesz klasyczne, minimalistyczne modele czy też bardziej odważne, awangardowe wzory, w kolekcji Prada każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Natalia832

Re: Ochrona przeciwsłoneczna

Post autor: Natalia832 »

Na lato warto zaopatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne damskie z polaryzacją, ponieważ zapewniają one nie tylko ochronę przed szkodliwymi promieniami UV, ale również redukują odblaski i poprawiają komfort widzenia w intensywnym świetle słonecznym. Dodatkowo, modne wzornictwo dostępne wśród okularów przeciwsłonecznych damskich z polaryzacją pozwala na połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym stylem, co sprawia, że są one nie tylko praktycznym, ale również stylowym dodatkiem do letniej garderoby.
ODPOWIEDZ