Kamper czy namiot?

Ogólne pogaduchy o podróżach. Luźny wątek na historie, anegdoty, pytania i plotki związane z podróżowaniem.
Misalak

Kamper czy namiot?

Post autor: Misalak »

No właśnie ciągle stoimy przed takim dylematem - mamy możliwość w dobrej cenie wypożyczyć kamper, ale wydaje mi się, że wypoczynek pod namiotem ma jednak sporo plusów - przede wszystkim taki, że jeśli chce się gdzieś podczas wypoczynku pojechać, to nie trzeba zabierać ze sobą całego "domu" :D Więc chyba postawimy jednak na namiot, który musimy najpierw kupić
PatrycjaG

Re: Kamper czy namiot?

Post autor: PatrycjaG »

Kamper terenowy od azar4 to doskonałe rozwiązanie dla podróżników, którzy chcą podróżować po różnych miejscach, zwiedzając zarówno góry, jak i inne atrakcyjne lokalizacje. Kapsuła mieszkalna montowana na przyczepie pick-upa pozwala zachować mobilność i komfort podróżowania, a jednocześnie zapewnia miejsce do spania, gotowania i odpoczynku dla całej rodziny.
Tirbi

Re: Kamper czy namiot?

Post autor: Tirbi »

Dzień dobry! Pragnę polecić Wam sklep, jaki ostatnio odnalazłem oraz który bardzo mnie zaskoczył swoim bogatym wyborem takich produktów jak toalety do kampera. Mówię o Camp Better, gdzie znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie do udanej przygody na łonie natury! Co różni ten sklep od innych? Po pierwsze, duży wybór wysokiej jakości produktów. Co więcej profesjonalna oraz przyjazna obsługa chętnie udzieli Wam porady a także pomoże w dokonaniu wyboru najlepszego sprzętu odpowiedniego dla Waszych potrzeb.
Ewelinka

Re: Kamper czy namiot?

Post autor: Ewelinka »

Kochani, a taki namiot plazowy? Cos lekkiego i porecznego, zebysmy mogli zabrac ze soba na urlop nad morze? Chodzi nam glownie o ochrone przed sloncem, zeby dzieciaki mialy gdzie sie schlodzic w razie zbyt wysokiej temperatury
Alina

Re: Kamper czy namiot?

Post autor: Alina »

Sprawdź tutaj https://sportservice.pl/pol_m_Turystyka ... -3290.html Namioty plażowe z funkcją samorozkładania, super ochrona przed słońcem czy deszczem. Nad morze idealne, nawet dla rodziców, którzy chcą chwilę odpocząć czy coś poczytać. Łatwe do złożenia, lekkie, tak że z przewożeniem i przenoszeniem też nie powinno być problemu.
ODPOWIEDZ