Lakiery do paznokci

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
teofilia
Posty: 75
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:10

Lakiery do paznokci

Post autor: teofilia »

Dziewczyny czy w sami malujecie sobie paznokcie, Jeśli tak to, W jakich sklepach kupujecie dobre lakiery do paznokci. Ja Zasadniczo nie chodzę do kosmetyczki mam swoje zdrowe paznokcie i dlatego też się sama maluję. Szukam dobrych lakierów, które nie będą odpryskiwać po jednym dniu. póki co znalazłam lakiery do paznokci na stronie Ceneo https://www.ceneo.pl/Lakiery_do_paznokci
Awatar użytkownika
kwiat
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:53

Re: Lakiery do paznokci

Post autor: kwiat »

Właściwie to rzadko maluję paznokcie, ze względu na to, że po prostu nie mogę mieć w pracy wymalowanych. A na takie https://victoriavynn.com/ lakiery i hybrydy to sobie wyłącznie pozwalam na urlopach. I mam od tego znajomą, która zawsze po godzinach do mnie przyjedzie i zrobi mi pazurki marzeń. Nie mam co narzekać, ale też i nie często mam tak ładne paznokcie.

urząd miasta gdańsk chełm milskiego
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 103
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:56

Re: Lakiery do paznokci

Post autor: vanda »

Lakiery, lakierami, ale najważniejsze jest to, aby dbać o płytkę paznokcia. Dlatego warto zastosować odpowiednie ku temu zabiegi. Firma Estelium z Bielsko-Białej oferuje naprawdę dobre manicure biologiczny oraz japoński. Który powoduje, że nasze paznokcie będą zadbane i mocne.
Awatar użytkownika
gropka
Posty: 36
Rejestracja: 15 sie 2019, 9:26

Re: Lakiery do paznokci

Post autor: gropka »

Lakierami raczej nie maluje, denerwuje mnie wlasnie to ze odpryskują po dniu lub dwóch i juz nie wygladaja ladnie, tipsów nie lubie ale wychodze z zalozenia ze ladne paznokcie to zadbane paznokcie i nie koniecznie pomalowane :) uzywam weganskich odzywek bio vegan nail care z bielendy ktore nadaja płytce zdrowego wygladu i odpowiednią kondycje :)
Awatar użytkownika
darka
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, 22:31

Re: Lakiery do paznokci

Post autor: darka »

ja póki co całkowicie zrezgynowałam z lakierów. Teraz jestem na etapie wzmacniania paznokci takim preparatem Bio Power z Eveline. I powiem tak: mijają dwa tygodnie stosowania, a paznokcie to mam już tak mocne, że w ogóle się nie łamią :)

internet domowy cyfrowego polsatu opinie
Awatar użytkownika
fejsia
Posty: 60
Rejestracja: 08 sie 2019, 9:33

Re: Lakiery do paznokci

Post autor: fejsia »

Ja nie stosuje lakierów :) teraz w 100% przerzuciłam się na odżywki z Bielendy - bio vegan nail care. Moim zdaniem warto tak wzmacniać płytkę paznokcia

jaki windows 7
ODPOWIEDZ