Nagrobki

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 1:15

Nagrobki

Post autor: viktoria34 »

Recenzje zabytków z granitu karelskiego są bardziej wiarygodne i tęczowe. W przeciwieństwie do chińskiej odmiany rasa karelska od dawna jest wykorzystywana do produkcji nagrobków i udowodniła swoją wartość https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-bydgoszczy/. Wielu klientów w swoich recenzjach nazywa to charakterystyczną cechą zachowania jasności koloru - nie blaknie przez lata na słońcu.
Awatar użytkownika
Marika23
Posty: 32
Rejestracja: 28 lut 2020, 2:56

Re: Nagrobki

Post autor: Marika23 »

Zamawiałam nagrobek dla mojej cioci, która sama mieszkała we Wrocławiu. Zdecydowaliśmy się na prosty nagrobek z rzeźbieniami w kamieniu w jego górnej części. Całość wykonała firma http://www.nagrobkiedistone.pl/. Opiekują się także grobem cały rok i jesteśmy z tej usługi zadowoleni. Cała rodzina mieszka daleko, więc nie miałby kto go doglądać.
Rób

Re: Nagrobki

Post autor: Rób »

Faktycznie, temat jest o tyle skomplikowany, że te wszystkie działania podejmuje się w dużym stresie i żalu po stracie bliskiej osoby. Własnie dlatego warto wybierać najbardziej sprawdzone zakłady pogrzebowe, takie jak http://www.elizjum-warszawa.pl/uslugi/urny W ten sposób będziecie w stanie dobrze przejść przez ten trudny czas
Awatar użytkownika
rewela
Posty: 53
Rejestracja: 11 cze 2019, 17:50

Re: Nagrobki

Post autor: rewela »

dokladnie, cale szczescie ze są te zaklady pogrzebowe bo inaczej to nie wiem, jakby sie to wszystko odbywalo. jak moj dziadek zmarl, to nie wiedzialam w co rece wlozyc, na szczescie w zakladzie Gloria zajeli sie wszystkim od reki, nawet nagrobek od nich mamy.

https://adstanio.pl/co-to-jest-sxo/
ODPOWIEDZ